Casa Da Mae Villa
| Internetadgang Wi-Fi på værelserne | Børnevenlig Videospil | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Casa Da Mae Villa på 300 m² ligger i nærheden af National Sanctuary of Our Lady of Aparecida. Boligen har 3 værelser samt et fuldt udstyret køkken og 2 badeværelser.
Indkvarteret på dette sted, kommer du til at bo inden for 8 minutters gang fra Pendiao Stadion og 1 km fra Passarela da Fé. Centrum for Aparecida er mindre end 1 km væk. Gæsterne kan spise i pizzeria Pizzaria da Ponte, der ligger kun 350 meter væk. Fra Casa Da Mae Villa er det let at komme til Capela da Ressurreição, som er få skridt fra stedet.
Gæsterne vil nyde haven udsigt fra værelset.
Du kan når til Teleferico Basilica Nova - Feira kabelbanestationen inden for 10 minutters spadseretur. Dette sted har en privat pool.
På hotellet
General
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Kedel
- Udendørs spiseområde
På værelset
- Wi-Fi på værelserne
- Klimaanlæg
- Minibar
- Patio
- Terrasse
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Fladskærms TV
- Videospil
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvad er de mest berømte turistattraktioner i nærheden af Casa Da Mae Villa?
National Sanctuary of Our Lady of Aparecida og Capela da Ressurreição er blandt de seværdigheder, der ligger i nærheden af Casa Da Mae Villa. - ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Casa Da Mae Villa?
Gæster på Casa Da Mae Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Da Mae Villa?
Gæsterne vil kunne bo i Casa Da Mae Villa med deres kæledyr.